• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 118 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 ne shitje ne “Misto Mame”

Apartamenti ka një sipërfaqe 118m2

Organizohet në një sallon ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon

Ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtimi të ri me ashensor.

Apartamenti eshte i gjithi I mobiluar me pajisje shume cilesore

Ka orientim te mire dhe planimetri te rregullt

Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 800 euro/m2

Çmimi total 94400 euro

ID : PRO4099
Adresa: Misto Mame
Qyteti: Tirana
Zona: Misto Mame
Cmimi:94,400 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje te “Tirana Golden Park”

Tirana, Misto Mame
115,900 €
ID: PRO4338 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2

Super dubleks ne shitje tek “Tirana Golden Park”, perballë "Spitalit Amerikan 3"

Tirana, Misto Mame
85,000 €
ID: PRO3968 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Shitet Papafingo në ''Misto Mame'', tek ''Pallatet Cabej''.

Tirana, Misto Mame
111,150 €
ID: PRO3640 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 247 m2