• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira te “Kopshti Botanik”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2

Organizohet ne nje ambjent ndenjie , nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri me dritare dhe nje ballkon

Eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Gjithashtu eshte i pajisur me sistem chiller dhe termoizolim akustik

Rezidenca ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.

Orientohet jug-lindje-perendim duke ofruar pamje te gjith Tiranes

Cmimi 650 euro/muaj

ID : PRO4097
Adresa: Kopshti Botanik
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Kopshtit Botanik
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira afër kopshtit Botanik

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
800 € / Muaj
ID: PRO340 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshtit Botanik” Tiranë.

Tirana, Prane Kopshtit Botanik
450 € / Muaj
ID: PRO2751 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 109 m2

Apartament me qira ne rrugën Shyqyri Brari ne Tiranë.

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
700 € / Muaj
ID: PRO2364 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2