• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Zyre me qira ne “Rrugen e Kavajes”

Zyra ka një sipërfaqe prej 100 m2

Është e organizuar në tre ambjente, një tualet dhe një ballkon.

Ambientet kanë investime shumë cilësore të bëra nga vetë pronari ambientit

Ndodhet ne katin e II-të te nje pallati ekzistues.

Çmimi 600 euro/muaj

ID : PRO4096
Adresa: rruga e kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient për zyra pranë ''Globe'' tek Rruga e Kavajës.

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
700 € / Muaj
ID: PRO3519 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 153 m2

Shitet ose jepet me qera zyrë tek “Rruga e Kavajës”.

Tirana, Rruga e Kavajes
550 € / Muaj
ID: PRO2595 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2

Apartament 1+1 me qira në Rrugën "Teodor Keko"

Tirana, Rruga e Kavajes
250 € / Muaj
ID: PRO2343 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 49 m2