• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te " Kompleksi Magnet"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2

Eshtë I mobiluar, me të gjitha orenditë e nevojshme,

Organizohet ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën ,dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor

Karakteristikat e apartamentit:

Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë elektrike, frigorifer, lavaman, aspirator, kondicioner.

Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, dy komodina, komodinë me pasqyrë, kondicioner.

Dhoma e gjumit 2: dy Krevate tek ,nje dollap, komodinë ,kondicioner.

Tualet : Pllake dushi, lavaman,wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice.

Cmimi i qirase 450 euro/muaj

ID : PRO4094
Adresa: Rruga Ndre Mjeda
Qyteti: Tirana
Zona: Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera te kompleksi Magnet pranë Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit

Tirana, Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
500 € / Muaj
ID: PRO2141 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2