• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 50 m2
  • Kati: 4

Super apartament 1+1 me qira te “Pallatet Shallvare”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 50 m2

Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, korridor, tualet dhe ballkon

Eshte i sapomobiluar me shme shije, i shtruar me parket dhe I investuar ne sistemin elektrik dhe hidraulik

Apartamenti është I pabanuar më parë.

Ndodhet në një zonë lehtesisht të aksesueshme ne qender te Tiranes

Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO4091
Adresa: Pallatet Shallvare
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Garzoniere me qira te pallatet “Shallvare”

Tirana, Shallvaret
350 € / Muaj
ID: PRO4088 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 30 m2

Aparatment 2+1 me qira te “Shallvaret’

Tirana, Shallvaret
600 € / Muaj
ID: PRO4083 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 106 m2

Jepet apartament 3+1 me qera tek “Shallvaret”.

Tirana, Shallvaret
720 € / Muaj
ID: PRO3000 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2