• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 30 m2
  • Kati: 4

Garzoniere me qira te pallatet “Shallvare”

Organizohet ne nje ambient ndenjie, gatimi, ambienti i fjetjes dhe nje tualet

Garzonierja është e sapo mobiluar në mënyrë bashkëkohore me pajisje terësisht të reja dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Ndodhet në katin e IV-të, me një sipërfaqe prej 30 m2

Pozicionohet ne një qender te Tiranes, duke ofruar te gjitha lehtesite per nje jetese te qete dhe komode

Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO4088
Adresa: Pallatet Shallvare
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 30 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Super apartament 1+1 me qira te “Pallatet Shallvare”

Tirana, Shallvaret
450 € / Muaj
ID: PRO4091 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Aparatment 2+1 me qira te “Shallvaret’

Tirana, Shallvaret
600 € / Muaj
ID: PRO4083 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 106 m2

Jepet apartament 3+1 me qera tek “Shallvaret”.

Tirana, Shallvaret
720 € / Muaj
ID: PRO3000 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2