• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 151 m2

Dyqan ne shitje te “Liqeni I thate”

Ambienti ka nje siperfaqe prej 150.7 m2

Ndodhet ne katin 0 te nje prej rezidencave me te mira te zones

Green Terrace është projektuar me hapësira të shumta të gjelbërta, përfshirë gjelbërimin në tarracat e tij, si edhe gjelbërimin në oborrin e brendshëm i cili u dedikohet vetëm banorëve.

Fasada e objektit është fasadë e ventiluar, e cila mbron ndërtesën nga shumë faktorë të jashtëm si dhe garanton një cilësi optimale termo-akustike.

Orientimi i objektit garanton pamje dhe ngrohje maksimale nga dielli.

Ambienti ka nje planimetri te rregullt

Cmimi I shitjes 3500 euro/m2

ID : PRO4087
Adresa: Liqeni i thate
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 151 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1