• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 106 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 ne zemer te Tiranes tek pallatet ‘Shallvare”

Ka nje siperfaqe 106 m2 dhe ndodhet ne katin e trete

I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon

I pozicionuar ne zonen me te mire te kryeqytetit, duke ofruar te gjitha sherbimet dhe facilitet e nevojshme.

I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi i qirase 600 euro/muaj

ID : PRO4083
Adresa: Shallvaret
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 106 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Super apartament 1+1 me qira te “Pallatet Shallvare”

Tirana, Shallvaret
450 € / Muaj
ID: PRO4091 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Garzoniere me qira te pallatet “Shallvare”

Tirana, Shallvaret
350 € / Muaj
ID: PRO4088 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 30 m2

Jepet apartament 3+1 me qera tek “Shallvaret”.

Tirana, Shallvaret
720 € / Muaj
ID: PRO3000 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2