• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 444 m2

Shitet ambient biznesi ne autostraden “Tiranë-Durrës”

Siperfaqja e truallit ku ndodhet ambienti eshte 1236 m2, dhe siperfaqja e ndertimit eshte 444 m2

Ndodhet ne zone industriale, ne rruge te asfaltuara.

Mund te perdoret per ambiente sherbimi, reklamimi etj.

Disponon te gjitha dokumentacionet e nevojshme

Çmimi I shitjes 550.000 €

ID : PRO4081
Adresa: Autostrada Tirane-Durres
Qyteti: Tirana
Zona: Autostrada Tirane-Durres
Cmimi:550,000 €
Sipërfaqja: 444 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet godinë në autostradën Tiranë-Durrës.

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
3,500,000 €
ID: PRO2821 Sipërfaqja: 4000 m2

Shitet toke buze rruge ne autostraden Tirane-Durres

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
560,000 €
ID: PRO113 Sipërfaqja: 4000 m2