• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 6

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje ambient fjetjeje me vete dhe nje tualet

Ka nje siperfaqe bruto prej 55 m2 dhe siperfaqe neto 49 m2

Ndodhet ne kati VI-të një pallati te ri me ashensor

Ambienti mund te adoptohet ne 1+1 sipas deshires.

Orientohet nga lindja

Eshte i pajisur me certifikate pronesie

Cmimi 65.000 euro

ID : PRO4078
Adresa: Selvia
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Selvise
Cmimi:65,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Siri Kodra", 100 m larg "Selvise"

Tirana, Prane Selvise
90,000 €
ID: PRO3033 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Shitet apartament në Rr." Siri Kodra"

Tirana, Prane Selvise
144,125 €
ID: PRO930 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Apartament 1+1 per shitje te Selvia

Tirana, Pranë Selvisë
75,000 €
ID: PRO800 Dhoma: 1 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 75 m2