• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 43 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 ne shitje ne “Spille”

Eshtë e organizuar ne një dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, një dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Pozicionohet ne katin e III-të te nje ndertimi te ri me vetem kater kate ndertim

Objekti ku ndodhet apartamenti ka punime shume cilesor

Apartamenti eshte I sapoinvestuar nga vete pronarja dhe I mobiluar me shume gusto

Kjo prone eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet dita dites

Apartamenti gjithashtu ofron pamje e plote e brezit te pishave dhe pamje te detit

Cmimi I shitjes 45.000 euro

ID : PRO4074
Adresa: Spille
Qyteti: Durrës
Zona: Spille
Cmimi:45,000 €
Sipërfaqja: 43 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3