• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Apartament 1+1 ne shitje prane “Tirana International Hotel”

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne nje pallat ekzistues, ne katin perdhe

Ka nje siperfaqe prej 70 m2. Është I organizuar ne nje ambjent te madh ndenje, nje ambient gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet

Eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Apartamenti ka planimetri te rregullt

Ndodhet ne zonen qendrore te Tiranes duke krijuar cdo facilitet te mundshem

Mund te perdoret per banim ose investim, momentalisht eshte I dhene me qira

Cmimi shitjes 85.000 euro

ID : PRO4072
Adresa: Tirana International Hotel
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në Rrugën e Kavajës

Tirana, Pranë Qendrës
170,000 €
ID: PRO2177 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Kavajes

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
230,000 €
ID: PRO1399 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 200 m2

Shitet apartament 2+1 pranë Qendrës Kristal

Tirana, Pranë Qendrës Kristal
110,000 €
ID: PRO1154 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135 m2