• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 ne shitje ne "Laprakë"

Organizohet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ndodhet në katin e shtatë te nje pallati te ri me ashensor

Ka sipërfaqe totale prej 71 m2

Apartamenti eshte mobiluar me shume shije dhe te gjitha orendite e nevojshme

Ka nje planimetri te rregullt dhe orientohet nga lindja

Zona ofron cdo facilitet e mundshem

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 58.000 euro I diskutueshem

ID : PRO4062
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:58,000 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën ''Dritan Hoxha''.

Tirana,
65,000 €
ID: PRO3334 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2