• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 47 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 1+1 ne "Don Bosko"

Ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 47 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Eshte i gjithi i sapoinvestuar ne sistemin elektrik, hidraulik,termoizolim punime te bera nga vete pronari
Apartamenti eshte mobiluar me shume gusto, me mobilje te reja dhe te gjitha orendite e nevojshme
Ka orientim Jug-lindje duke mundesuar ndrcim natyral ne pjesen me te madhe te dites

Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat dhe ofron cdo facilitet e mundshem

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 55.000 euro I diskutueshem

ID : PRO4061
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:55,000 €
Sipërfaqja: 47 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 102 m2

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
113,000 €
ID: PRO3988 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2