• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 127 m2

Apartament 3+1 me qira tek “Zogu I Zi”

Ka nje siperfaqe prej 127 m2

Organizohet ne sallon dhe kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Shtepia eshte ne proces mobilimi

Ofron te gjitha kushtet bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.

Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet shume prane Universitetit “Zoja e Keshillit te Mire”

Ka akses ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Dritan Hoxha, rrugen e Durresit, rrugen Don Bosko etj.

Cmimi i qirase 600 euro/muaj

ID : PRO4060
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira 1+1 përballë Universitetit Katolik ‘’Zoja e Këshillit të Mirë’’.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2950 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 2+1 me qira prane “Ring Center”

Tirana, Prane Zogut te Zi
500 € / Muaj
ID: PRO4051 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 1+1 per shitje ose qira tek "Zogu I Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
300 € / Muaj
ID: PRO4049 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2