• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 127 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 me qira tek “Garda” prane Liqenit

Sipërfaqja e apartamentit eshte 127 m2

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon

Apartamenti ofrohet i pajisur plotësisht me çdo pajisje dhe mobilje të nevojshme; cilësi të lartë dhe stil modern.

Është e pajisur me sistemin Daikin të ngrohjes dhe ftohjes

Ka orientim Jug-Lindje duke mundesuar dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Ndodhet ne nje ndertim te ri te pajisur me ashensor, administrim dhe siguri të lartë me sistem kamerash.

Ofrohet nje post parkimi

Zona ju siguron komoditetin e nevojshëm.

Cmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO4059
Adresa: Garda
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Gardes
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën “Lidhja e Prizrenit”

Tirana, Prane Gardes
450 € / Muaj
ID: PRO1622 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Super apartament 3+1+2 me qira tek ‘’Garda’’

Tirana, Prane Gardes
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO3701 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 174 m2

Jepet apartament 3+1 me qera pranë "Gardes se Republikes" Tirane.

Tirana, Prane Gardes
600 € / Muaj
ID: PRO1662 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2