• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 36 m2

Ambient biznesi me qira në “Don Bosko”

Ka nje siperfaqe prej 36 m2 dhe ndodhet ne nje ndertim te ri pranë rruges kryesore.

Është I organizuar në një hapsire open space, me pamje nga rruga kryesore dhe tualet.

Ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi.

Ambienti është ideal për tu shfrytezuar për dyqane , klinikë dentare, zyra, parukeri etj

Cmimi i qirase 30.000 lekë/muaj

ID : PRO4058
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 36 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1