• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 300 m2
  • Kati: 2

Ambient per zyra me qira tek “Zogu i Zi”

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 300 m2.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi shume cilesor, ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes.

Ka nje organizim dhe orientim shume te mire

Eshte nje mundesi ideale per call center por gjithashtu dhe biznese tjera

Ndodhet ne nje zone shume e populluar dhe e investuar.

Cmimi i qirase 11 euro/m2

Cmimi total 3300 euro/muaj

ID : PRO4054
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:3,300 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Zyre me qira tek “Zogu I Zi”

Tirana, Prane Zogut te Zi
350 € / Muaj
ID: PRO4033 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Jepet me qera zyra tek ''Zogu I Zi''.

Tirana, Prane Zogut te Zi
270 € / Muaj
ID: PRO2973 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Zogut të Zi" pranë " Ring Center" Tiranë.

Tirana, Prane Zogut te Zi
600 € / Muaj
ID: PRO1871 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 145 m2