• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 prane me qira “Ring Center”

Ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e II-të

Organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor,dhe nje ballkon
Apartamenti ndodhet pranë Ring Center, në një pallat të ri të mirë administruar.

I pozicionuar ne zone shume te mire dhe te kerkuar

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet moderne dhe të nevojshme për të jetuar.

Çmimi 500 euro/muaj.

ID : PRO4051
Adresa: Ring center
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Apartament 2+1 me qira të Zogu i zi

Tirana, Pranë Zogut të Zi
500 € / Muaj
ID: PRO2134 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2