• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Apartament 1+1 me qira ne “Rrugen e Elbasanit” pranë “Fakultetit te Gjuhëve të Huaja”

Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët te bollshem, një dhomë gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ka një sipërfaqe prej 80 m2

Ndodhet ne katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor

Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode

Zona ju ofron cdo facilitet te mundshem si, supermarkete, restorante, farmaci, lokale, kende lojrash, institucione bankare, etj.

Çmimi 300 euro/muaj

ID : PRO4047
Adresa: Fakulteti i Gjuheve te Huaja
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “7 Xhuxhave”

Tirana, Rruga e Elbasanit
500 € / Muaj
ID: PRO965 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 1+1 me qera ne "Rugen e Elbasanit"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
350 € / Muaj
ID: PRO3285 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
250 € / Muaj
ID: PRO3931 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2