• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Mali I Robit” Golem

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2

Pozicionohet në katin e II-të ri të një vile

Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Eshte i pershtatshem per rreth 5 persona.

Ndodhet vetem 50 m larg detit

Apartamenti ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO4045
Adresa: Golem
Qyteti: Golem
Zona: Golem
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2