• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 125 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Market Joena”

Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon

Ka një sipërfaqe prej 125 m2, me strukturë mjaft të rregullt dhe me ndriçim të mirë natyral.

Ndodhet ne katin e III-të banim te nje pallati te ri.

Apartamenti ju mundëson një jetes tepër komode, zona gjithashtu ju ofron cdo facilitet te mundshem

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Çmimi 450 euro/muaj perfshire taksat

ID : PRO4041
Adresa: prane market Joena
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Super apartament 3+1 me qira ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
850 € / Muaj
ID: PRO3080 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 211 m2

Apartament 2+1 me qera prane “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4003 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Apartament 2+1+2 me qera prane 21 Dhjetorit

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
430 € / Muaj
ID: PRO3921 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2