• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 me qira ne “Don Bosko”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e VII-të te nje pallati te ri

Organizohet ne një ambient ndenjie dhe gatimi te perbahsket, një dhomë gjumi, nje tualet dhe një ballkon.

Eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara
Preferohen cifte

Cmimi 30.000 lek/muaj

ID : PRO4040
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4119 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2