• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Apartament 2+1 me qira tek “Piaca” ne qender te Tiranës

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2

I organizuar në një dhomë ndenjeje të vecuar nga ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet, ballkon, korridor.

Ndodhet në katin e IV-të një pallati ekzistues

Apartamenti është i kompletuar dhe i pajisur me kondicioner.

Orientimi nga jugu.

Cmimi 330 euro/muaj

ID : PRO4039
Adresa: Piaca
Qyteti: Tirana
Zona: ne qender prane Piaces
Cmimi:330 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza”

Tirana, ne qender prane Piaces
400 € / Muaj
ID: PRO2494 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2

Jepet me qira apartament 3+1 pranë Piazzes

Tirana, ne qender prane Piaces
500 € / Muaj
ID: PRO1963 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2

Jepet apartament me qira 2+1 te Piazza

Tirana, Rr. "Sulejman Pasha"
380 € / Muaj
ID: PRO477 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2