• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 260 m2

Magazine me qira në ''Vaqarr''

Magazina ka një sipërfaqe te brendshme prej 260 m2, 1000 m2 oborr dhe eshte open space.

Magazina eshte prane rruges kryesore dhe ka nje lartesi prej 8 m.

Jashtë magazinës ofrohet mundësi parkimi, ka survejim 24 ore.

Cmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO4038
Adresa: Vaqarr
Qyteti: Tirana
Zona: Vaqarr
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 260 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

OKAZION!! Ambient biznesi/magazinë me qira në ''Vaqarr''

Tirana, Vaqarr
2,200 € / Muaj
ID: PRO4044 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 1100 m2

Jepet me qira magazine në ''Vaqarr''.

Tirana, Vaqarr
3,000 € / Muaj
ID: PRO3638 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 1150 m2