• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75.5 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen me elitetare të Tiranës tek pallatet ‘Shallvare”

Ka nje siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e trete

I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, nje dhomë gjumi, nje tualet dhe nje ballkon

I pozicionuar ne me te mire te kryeqytetit, duke ofruar te gjitha sherbimet dhe facilitet e nevojshme.

I saporikonstruktuar dhe I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Apartamenti mund te adoptohet lehtesisht nje 2+1

Nje mundesi fantastike per airbnb gjithashtu dhe banimi

Apartamenti juaj eshte vetem nje telefonat larg!

ID : PRO4036
Adresa: Pallatet Shallvare
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:90,600 €
Sipërfaqja: 75.5 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Shallvaret.

Tirana, Shallvaret
80,000 €
ID: PRO1845 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2