• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 1000 m2

Shitet toke ne fshatin “Rrashbull” ne Durrës

Toka ka nje siperfaqe prej 1000 m2

Ndodhet ne koder dhe shume pranë liqenit

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 30.000 euro

ID : PRO4029
Adresa: Rrashbull
Qyteti: Durrës
Zona: Rrashbull
Cmimi:30,000 €
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0