• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 ne rrugen “Hoxha Tahsim” te Pazari i Ri

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 dhe ndodhet ne katin e IV-të të nje pallati ekzistues

Organizohet ne nje dhome ndenjie, ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon qe ofron pamje nga kryeqyteti

Ndodhet ne nje nder zonat me te mira vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes

Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe ka shume drite

Cmimi I shitjes 75000 euro

ID : PRO4025
Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Pazarit të Ri
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën ‘’Riza Cerova’’.

Tirana, Prane Pazarit të Ri
75,000 €
ID: PRO3306 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 pranë "Pazarit te Ri".

Tirana, Prane Pazarit të Ri
105,000 €
ID: PRO1961 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 80 m2

Shitet apartament 1+1 pranë sheshit "Avni Rustemi"

Tirana, Prane Pazarit të Ri
110,000 €
ID: PRO917 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2