• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Jepet apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e II-të

Organizohet në një ambient ndenjie, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon.

Eshte I sapo rikonstruktuar dhe I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.

Apartamenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe shume prane qendres se Tiranes

Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO4019
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut te Zi”

Tirana, Prane Zogut te Zi
350 € / Muaj
ID: PRO4129 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Apartament 3+1 me qira pranë "Zogut te Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
1,500 € / Muaj
ID: PRO4112 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2