• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 150 m2

Jepet me qira super vilë dy katëshe në ‘’Farke’’.

Vila ndodhet në një zonë shumë të qetë

Ka një sipërfaqe trualli prej 500 m2, 150 m2 është ndërtim i secilit kat dhe 65 m2 podrumi.

Kati përdhe: Organizohet në soxhorno, një kuzhinë, korridor, tualet dhe një verandë shumë të bukur.

Kati parë: dy dhoma gjumi, dy tualete. Vila vjen nje oborr te madh te gjelberuar që të ofron një qetësi dhe rahati maksimale.

Vila ka super termoizolim, është e veshur me rrjete, ka sistem qëndror i ngrohjes me korent nga dyshemeja dhe ssitem chiller, ka panel djellor etj.

Disponon dokumentacion të plotë hipotekor.

Çmimi i qirase 2500 euro/muaj

ID : PRO4008
Adresa: fark
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:2,500 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Vile me qira në “Farkë të vogël"

Tirana, Farke
1,500 € / Muaj
ID: PRO3959 Dhoma: 3 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 480 m2

Jepet me qira super vilë tek ‘’Liqeni i Farkës’’.

Tirana, Farke
2,900 € / Muaj
ID: PRO3278 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 480 m2

Jepet Vile tre kateshe me qera ne Farke

Tirana, Farke
3,000 € / Muaj
ID: PRO1476 Dhoma: 3 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 400 m2