• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 96.5 m2

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen “San Pietro” Gjiri I Lalzit

Apartament ka nje siperfaqe bruto prej 105.2 m2 dhe siperfaqe neto 96.5 m2.

Organizohet ne një sallon gjigand dhe nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje duke mundesuar drite natyrale pjesen me te madhe te dites.

San Pietro turistik ofron shumë pamje dhe aktivitete të mrekullueshme, si vende historike, peshkim, vëzhgim të shpendëve, vrapimin, çiklizëm ose piknik ndërsa shijoni muzgun.

Dizajn bashkëkohor ndërthurrur me elemente Mesdhetare, në vendpushimin e parë luksoz të këtij lloji në Shqipëri.

Arkitekturë inovative, ballkone të mëdha, zona të gjera, të përfshira hapësira barbeque dhe kopshti personal për pronarët e shtëpive në katin e parë.

San Pietro është një kopsht festimi ku banorët mblidhen për të ndarë momente të paharrueshme, duke krijuar kujtime për brezat në vazhdim.

ID : PRO4000
Adresa: San pietro
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:142,000 €
Sipërfaqja: 96.5 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje ne kompleksin “Lura 5” Gjiri I Lalzit

Durrës, gjiri i Lalezit
320,000 €
ID: PRO4105 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 144.44 m2