• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2

Shitet apartament 1+1 pranë pallatit te sportit ne “Durres”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket njedhome dhumi, korridor, nje tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi

Cmimi 35 000 euro

ID : PRO3998
Adresa: Pallati i sportit
Qyteti: Durrës
Zona: Pallati i sportit
Cmimi:35,000 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1