• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 65 m2

Shitet ambient biznesi ne “Ali Dem” prane marternitetit te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe shfrytezimi prej 140 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 80 m2

Eshte I organizuar ne nje ambient open space dhe dy tualete

Ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore

Vendodhja krijon shume facilitate dhe mundesi investimi, ambienti mund te perdoret si bar-kafe, dyqane, zyra etj.

Disponon dokumentacion te rregullt

Cmimi I shitjes 150.000 euro

ID : PRO3995
Adresa: Prane Maternitetit te ri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Ali Demi"
Cmimi:150,000 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Shitet ambient super komercial ne rrugen Ali Demi.

Tirana,
120,000 €
ID: PRO3702 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52 m2