• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 160 m2
  • Kati: 4

Ofrohet ambient zyrash me qira ne qender te Tiranes, ne Bulevardin "Deshmoret e Kombit". Ambienti ka nje siperfaqe prej 159.7 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re me ashensor. Ambienti eshte i investuar me sistem chiller, termozilim, izolim akustik, parket etj. Ndahet ne 4 ambiente pune, 2 tualete si dhe nje ballkon . Ambienti eshte i pershtatshem per zyra , call center apo per sherbime te tjera biznesi .
Ne cmim perfshihen taksat.
Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO3981
Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:1,300 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Apartament 3+1 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
600 € / Muaj
ID: PRO3978 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 3+1 me qira në zonën e “Ish Bllokut”.

Tirana, Bllok
800 € / Muaj
ID: PRO2341 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2