• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 120 m2

Jepet me qira apartament 3+1 ne zonen e “Bllokut”

Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe nje tualet.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte I pozicionuar ne katin e IV-të te një pallati ekzistues.

Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar, shume prane qendres

Apartamenti eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi I qirase 600 euro/muaj

ID : PRO3978
Adresa: Bllok
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera hapesire komerciale per zyre ne "ish-Bllok" ne Blv. "Deshmoret e Kombit"

Tirana, Bllok
1,300 € / Muaj
ID: PRO3981 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

Apartament 3+1 me qira në zonën e “Ish Bllokut”.

Tirana, Bllok
800 € / Muaj
ID: PRO2341 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2