• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 127.4 m2
  • Kati: 2

Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje ballkon si dhe dy tualete.

Apartamenti ka orjentim shume te mire gje qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pozicionohet ne katin e dytë te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti eshte I mobiluar me gjitha orendite e duhura.dhe pajisje cilesore.

Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte nje nder komplekset me punime me cilesore ne Tirane, me hidrolizolim, termoizolim dhe sistem chiller.

Pronari I apartamentit eshte kujdesur per investimin e apartamentit deri ne detaje dhe punimet jane bere te gjitha nga ai dhe jo firma.

Cmimi I shitjes 145.000 euro

ID : PRO3977
Adresa: green city
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:145,000 €
Sipërfaqja: 127.4 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje tek ‘’Kompleksi Simacom’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
80,261 €
ID: PRO3858 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 2+1 tek "OASIS Residence".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
95,512 €
ID: PRO3745 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi ‘’Green City’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
98,000 €
ID: PRO3728 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2