• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 127 m2
  • Kati: 2

Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje ballkon si dhe dy tualete.

Apartamenti ka orjentim shume te mire gje qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pozicionohet ne katin e dytë te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti eshte I mobiluar me gjitha orendite e duhura.dhe pajisje cilesore.

Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte nje nder komplekset me punime me cilesore ne Tirane, me hidrolizolim, termoizolim dhe sistem chiller.

Pronari I apartamentit eshte kujdesur per investimin e apartamentit deri ne detaje dhe punimet jane bere te gjitha nga ai dhe jo firma.

Cmimi I shitjes 145.000 euro

ID : PRO3977
Adresa: green city
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:145,000 €
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në “Astir” në rrugën "Teodor Keko"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
160,000 €
ID: PRO4933 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 162.99 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
76,000 €
ID: PRO4919 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2 Kati: 6

Apartament ne shitje 2+1 ne Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
110,000 €
ID: PRO4893 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 93.82 m2 Kati: 4