• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 88 m2

Jepet me qira ambient te “Rruga e Bogdaneve”
Ambienti ka nje siperfaqe prej 88 m2 dhe ndodhet ne nje kompleks te ri pranë rruges kryesore.
Është I organizuar në një ambjent open space, me pamje nga rruga kryesore, dhe tualet. Ambienti të ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi . Ambienti është ideal për tu shfrytezuar për dyqane , klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.
Cmimi I qirase 900 euro/muaj

ID : PRO3973
Adresa: rruga e bogdaneve
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Bogdanëve
Cmimi:900 €
Sipërfaqja: 88 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1