• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 145 m2

Ambienti ka nje siperfaqe bruto prej 145 m2, siperfaqe neto 130 m2 dhe lertesi 5 m.
Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe me facilitate të shumta buze rruges.
Ambienti eshte totalisht I investuar ne sistemin elektrik, I shtruar me pllake dhe me ndricim natyral.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi
Cmimi 1400 euro/me
Cmimi total I shitjes 203.000 euro

ID : PRO3971
Adresa: selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 145 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1