• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Shitet apartament 3+1 prane Shkolles se Bashkuar ne rrugen “Njazi Meka”
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne katin e I-re te nje pallati ekzistues.
Organizohet ne nje dhome ndenjie, nje ambjent gatimi, tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Cmimi i shitjes 62.000 euro

ID : PRO3967
Adresa: Shkolla e Bashkuar
Qyteti: Tirana
Zona: Prane QSUT-se
Cmimi:62,000 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje te “Rezidenca Zirkon” (ASL)

Tirana, Prane QSUT-se
Kontakto për cmimin
ID: PRO3957 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 128 m2

Shitet apartament 1+1 në rrugën “Kongresi I Manstirit” ne rezidencën “Zirkon”

Tirana, Prane QSUT-se
56,000 €
ID: PRO2732 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2