• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75 m2

Shitet apartament me siperfaqe 72 m2 ne “Insitut”.
Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenjie dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ndodhet ka akses direkt ne rrugen kryesore, mund te perdoret per banim por gjithashtu edhe investim.
Cmimi I shitjes 40.000 euro

ID : PRO3966
Adresa: Insitut
Qyteti: Tirana
Zona: Insitut
Cmimi:40,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1