• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 5
  • 565 m2

Jepet me qira vile 3-kateshe prane “Fakultetit Ekonomik” me siperfaqe trualli 565 m2 dhe siperfaqe ndertimi 420 m2.

Kati perdhe organizohet ne nje ambjent ndenjie, ambjent gatimi dhe nje tualet

Kati i I-re organizohet ne nje ambjent ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Kati i II-te gjithashtu organizohet ne nje dhome ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Vila disponon nje oborr me siperfaqe 240 m2, panele djellore, gjenerator, sistem kaldajash.

Ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone lehtesisht te aksesueshme

Vila gjithashtu mund te mobilohet sipas deshires se klientit

Cmimi I qirase 2000 euro/muaj

ID : PRO3965
Adresa: Fakulteti ekonomik
Qyteti: Tirana
Zona: Prane fakultetit ekonomik
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 565 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 5