• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 68 m2
  • Kati: 4

Shitet apartamenti 1+1+ballkon ne nje super vendodhje te "Kopshti Botanik" me pamje nga liqeni.
Apartment organizohet nga nje koridor qe ben lidhjen me sallonin e ndenjes dhe guzhines, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon me pamje nga liqeni. Ndodhet ne katin e 4-të të një ndertimi te ri te pajisur me ashensor, i ndertuar ne vitin 2016. Eshte nje nder komplekset me te mira te zones. Zona eshte shume e qete, me ajer te paster dhe me pamje te mrekullueshme nga "Liqeni Artificial" i Tiranes. Apartment ka nje siperfaqe totale prej 68.2 m2 dhe siperfaqe neto 58.2 m2. Apartamenti eshte I mire investuar në sisteme elektrike, hidraulike, gjithashtu eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.
Nje mundesi shume e mire investimi dhe jetese.

ID : PRO3952
Adresa: Kopshti botanik
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Kopshtit Botanik
Cmimi:70,000 €
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 ne shitje, prane "Kopeshtit Botanik".

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
95,000 €
ID: PRO3906 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2

Apartamente 1+1 ne shitje, prane "Kopeshtit Botanik".

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
59,075 €
ID: PRO3905 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52 m2