• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 104 m2
  • Kati: 3

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik edhe te 2 te banimit ne nje pallat ne ndertim e siper.
Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i orientuar jug-perendim dhe ka ndricim natyral thuajse gjate gjithe dite.
Pallati eshte ndertim teper cilesor me sistem kapot, fasade te pershtatur per izolimin termik edhe akustik, shkalle emergjence,etj.
Kompleksi te ofron sherbime te ndryshme, si : lulishte dhe gjelberim, hapesira per parkim, supermakete etj.

Cmimi 827 euro/m2
Cmimi total 99000euro

ID : PRO3949
Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Spitalit "Nënë Tereza"
Cmimi:99,000 €
Sipërfaqja: 104 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3