• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 56 m2

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me prestigjoze te qytetit te Durresit , i cili sapo ka nisur ndertimin.
Apartamenti organizohet nga një dhomë ndenje dhe ambient ngrenje , një dhome gjumi, 1 tualet dhe verande. Kompleksi te ofron qetesine, ajrin e paster nje jetese, shetitore, kohen e lire mund ta kaloni ne restorante, bar kafe, ambjente palestre , pishina te mbyllura etj. Cmimi i shitjes 600 euro/m2

ID : PRO3927
Adresa: Durres
Qyteti: Durrës
Zona: Durres - Tirane
Cmimi:33,600 €
Sipërfaqja: 56 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzit".

Tirana, Durres - Tirane
82,000 €
ID: PRO3119 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2