• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e I-rë, banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96.5 m2, me strukturë mjaft të rregullt, dhe me ndriçim të mirë natyral. Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ju mundëson një jetes tepër komode, zona gjithashtu ju ofron cdo facilitet te mundshem . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar me punime cilesore nga pronari, Çmimi 430 euro/muaj

ID : PRO3921
Adresa: Rruga Shefqet Musaraji
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:430 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera prane "21-Dhjetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
500 € / Muaj
ID: PRO3073 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 tek "21 Dhjetori" Rruga “Frosina Plaku”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4157 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 per zyra pranë "21 Dhjetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
400 € / Muaj
ID: PRO4153 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2