• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 88 m2

Ambienti ka një sipërfaqe bruto prej 93 m2 dhe sipërfaqe neto 88 m2. Ndodhet në katin e parë banim, në një nga zonat më të zhvilluara të Tiranës. Ambienti jepet bosh, gjithashtu ka vetrata xhami dhe me një ndricim shumë të mirë, gati për ta vendosur në funksionim. Ambienti është një mundësi ideale investimi, mund të përdoret si klinikë dentare por gjithashtu edhe aktivitete të tjera biznesi pasi eshte nje zone shume e populluar dhe e investuar. Cmimi 150.000 euro

ID : PRO3918
Adresa: rruga komuna e parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane stadiumit Dinamo
Cmimi:150,000 €
Sipërfaqja: 88 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1