• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 82 m2

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor me nje siperfaqe bruto prej 91 m2 dhe 81.9 m2 neto.
Eshte e organizuar ne nje ambjent ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, nje koridor i cili ben ndarjen e dhomave te gjumit, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Orientimi eshte nga jug-lindja cka ofron ndricim shume te mire. Apartamenti aktualisht eshte I dhen me qira per zyra me nje cmim 400 euro/muaj.
Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat, shume prane stadiumit, liqenit, dhe institucioneve te rendesishme duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme.
Cmimi 85.000 euro

ID : PRO3896
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 pranë Drejtorisë së Higjienës

Tirana, Rruga e Elbasanit
84,000 €
ID: PRO1294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartamente në shitje tek ‘’Rruga Budi’’ dhe nje garazhd me cmim OKAZION.

Tirana, Rruga e Elbasanit
200,000 €
ID: PRO3852 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 322 m2

Apartament për shitje 2+1 tek ‘’Rruga e Elbasanit’’

Tirana, Rruga e Elbasanit
67,500 €
ID: PRO3846 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81 m2