• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Është e organizuar në një dhomë ndenje, ambient gatimi e vecantë, dhomë gjumi ,tualet. Ka një sipërfaqe prej 83 m2, dhe 40 m2 verand. Vila është e mobiluar në mënyrë bashkëkohore, pozicioni i banesës mundëson ndricim natyral në pjesën më të madhe te ditës, gjithashtu vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete.
Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO3879
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I katër I një vile në \'\'Rrugën 3 Vellezerit Kondi\"

Tirana, Rruga e Elbasanit
200 € / Muaj
ID: PRO3097 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ''Rruga Fuat Toptani''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600 € / Muaj
ID: PRO3206 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 260 m2

Jepet me qira kati I tretë I një vile 4-katëshe pranë ambasadës Turke

Tirana, Rruga e Elbasanit
500 € / Muaj
ID: PRO1910 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 162 m2