• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2

Shitet dyqan prane Ministrise se Drejtesise", tek Bulevardi Zogu i I. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri, me nje siperfaqe 55. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i pershtateshem per cdo lloj aktiviteti si per biznes, zyra, klinika etj. Eshte i pajisur me certfikate pronesie. Cmimi 200.000 euro i diskutueshem.

ID : PRO3877
Adresa: Ministria e Drejtesise
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1